KPR Center ul. Maszynowa 5 / Gdańsk

  • ODŚWIEŻENIE LAKIERU
  • RENOWACJA LAKIERU
  • POWŁOKI CERAMICZNE – ZABEZPIECZENIE LAKIERU
  • WOSK
  • CZYSZCZENIE WNĘTRZA
  • ZABEZPIECZENIE CERAMICZNE ORAZ PIELĘGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ
  • HYDROFOBIZACJA SZYB
  • ZABEZPIECZENIE CERAMICZNE FELG ALUMINOWYCH

Auto detailing, auto kosmetyka – O nas

Jako studio kosmetyki samochodowej wykonujemy auto detailing, a także oklejanie aut. Główną specjalizacją naszej firmy jest korekta lakieru i car wrapping. Fachowo nakładamy również powłoki ceramiczne – między innymi na szyby, karoserię i felgi – oraz przezroczyste folie ochronne o wielu warstwach.

Nasze studio służy też jako myjnia samochodowa, w której stosowane są wyłącznie bezpieczne środki czyszczące o najwyższej jakości. Pracujemy tylko na produktach cenionych oraz znanych na rynku firm, takich jak ADBL, Geyon lub Koch, dzięki temu zarówno czyszczenie, jak i renowacja lakieru przynoszą długo utrzymujący się efekt w postaci zadbanej karoserii. Aby zabezpieczyć odnowiony przód, oferujemy folie ochronne aplikowane na: zderzak, maskę, lampy, lusterka, błotniki i słupki. Dodatkowo, polecamy też nakładanie powłoki na wnęki klamek oraz krawędzie drzwi. Wykonywana przez nas kosmetyka samochodowa dotyczy również korekty lakieru, która poprzedzona jest dokładną dekontaminacją w celu usunięcia nawet najmniej widocznych zabrudzeń.

Korekta, renowacja, polerowanie lakieru – profesjonalnie i sprawnie

Autokosmetyka to nie tylko polerowanie lakieru, oklejenie samochodu, ale również renowacja karoserii – posiadamy duże doświadczenie poparte wieloma szkoleniami oraz licznymi godzinami przepracowanymi przy Państwa autach. Z odpowiednią starannością i dokładnością dbamy, aby każdy klient był w pełni zadowolony oraz usatysfakcjonowany efektem końcowym – bez względu na to, czy chodzi o oklejanie pojazdów (np. szyb) czy też inną usługę.

Wykonywana przez nas auto kosmetyka pojazdów odbywa się na naprawdę wysokim poziomie. Dysponujemy także poczekalnią dla klientów, dzięki czemu można wygodnie u nas usiąść, czekając na polerowanie lakieru lub wykonanie innej usługi. W przypadku, gdy wybierają Państwo powłoki ceramiczne lub zmieniają kolor auta, oferujemy darmową dobę na wypożyczenie samochodu udostępnianego przez nasze studio.

Oferując auto-detailing, proponujemy również nałożenie dressingów, czyli specjalistycznych środków wzmacniających oraz zwiększających estetykę opon. Przeciwdziałanie degradacji na skutek działania promieni UV i ozonu spowalnia wysychanie kauczuku, dzięki czemu zapobiega jego pękaniu. Profesjonalne odrestaurowanie opon, podobnie jak renowacja lakieru, ma na celu również przywrócenie koloru – mocnej czerni bieżnika i żywego koloru karoserii.

Perfekcyjność

Doświadczenie

Jakość

"Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę."

Co Państwo zyskują, korzystając z naszych usług?

KPR Center z usługami auto detailingu jest miejscem, z którego wyjadą Państwo usatysfakcjonowani, jak dziesiątki osób, które już nam zaufały. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazd idealnie prezentował się zarówno podczas różnych uroczystości, jak i codziennej jazdy. Przeprowadzamy renowację, a także korektę lakieru oraz polerujemy samochód, by wyglądał zupełnie jak z salonu, natomiast dzięki powłoce ceramicznej pojazd przez dłuższy czas pozostanie błyszczący, a jego mycie stanie się znacznie prostsze. Stawiamy Państwa komfort i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego oklejamy szyby folią ochronną, która nie tylko zapewni prywatność, ale również poprawi wygodę jazdy, szczególnie w słoneczne dni. Samochód opuszczający nasze studio kosmetyki zawsze jest dokładnie czyszczony na myjni samochodowej. Zachęcamy do zorganizowania SPA dla swojego auta w naszym salonie w Gdańsku.

Gdzie jesteśmy?

Gdańsk / ul. Maszynowa 5

660 540 343
studio@kprcenter.pl

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobota09:00 - 15:00
NiedzielaClosed

Top