KPR Center ul. Maszynowa 5 / Gdańsk

  • ODŚWIEŻENIE LAKIERU
  • RENOWACJA LAKIERU
  • POWŁOKI CERAMICZNE – ZABEZPIECZENIE LAKIERU
  • WOSK
  • CZYSZCZENIE WNĘTRZA
  • ZABEZPIECZENIE CERAMICZNE ORAZ PIELĘGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ
  • HYDROFOBIZACJA SZYB
  • ZABEZPIECZENIE CERAMICZNE FELG ALUMINOWYCH

Kosmetyka samochodowa – korekta i polerowanie lakieru, myjnia, oklejanie

Jako studio kosmetyki samochodowej wykonujemy auto detailing, a także oklejanie aut. Główną specjalizacją naszej firmy jest korekta lakieru oraz car wrapping. Fachowo nakładamy również powłoki ceramiczne – między innymi na szyby, karoserię i felgi – oraz przezroczyste folie ochronne o wielu warstwach.

Nasze studio służy też jako myjnia samochodowa, w której stosowane są wyłącznie bezpieczne środki czyszczące najwyższej jakości. Pracujemy wyłącznie na produktach cenionych oraz znanych na rynku firm, takich jak: ADBL, Gyeon lub Koch, dzięki czemu zarówno czyszczenie, jak i renowacja lakieru przynoszą długo utrzymujący się efekt w postaci zadbanej karoserii. Aby zabezpieczyć odnowiony przód, oferujemy folie ochronne aplikowane na zderzak, maskę, lampy, lusterka, błotniki, a także słupki. Dodatkowo polecamy też nakładanie powłoki na wnęki klamek oraz krawędzie drzwi. Wykonywana przez nas kosmetyka samochodowa dotyczy również korekty lakieru, która poprzedzona jest ona dokładną dekontaminacją w celu usunięcia wszelkich zabrudzeń.

Korekta, renowacja, polerowanie lakieru – sprawnie i profesjonalnie

Auto kosmetyka to nie tylko polerowanie lakieru czy oklejenie samochodu, ale również renowacja karoserii – posiadamy duże doświadczenie poparte wieloma szkoleniami oraz licznymi godzinami przepracowanymi przy Państwa autach. Z odpowiednią starannością i dokładnością dbamy, aby każdy klient był w pełni zadowolony oraz usatysfakcjonowany efektem końcowym – bez względu na to, czy chodzi o oklejanie pojazdów (np. szyb), polerowanie auta, zakładanie folii ochronnych, czy inną usługę.

Wykonywana przez nas auto kosmetyka pojazdów odbywa się na naprawdę wysokim poziomie. Dysponujemy także poczekalnią dla klientów, dzięki czemu można wygodnie u nas usiąść, czekając na polerowanie lakieru, oklejenie samochodu lub wykonanie innej usługi. W przypadku, gdy wybierają Państwo powłoki ceramiczne lub zmieniają kolor auta, oferujemy darmową dobę na wypożyczenie samochodu udostępnianego przez nasze studio.

Oferując auto detailing, proponujemy również nałożenie dressingów, czyli specjalistycznych środków wzmacniających, a także zwiększających estetykę opon. Przeciwdziałanie degradacji na skutek działania promieni UV i ozonu spowalnia wysychanie kauczuku, dzięki czemu zapobiega jego pękaniu. Auto kosmetyka to również profesjonalne odrestaurowanie opon, które podobnie jak renowacja lakieru, ma na celu przywrócenie koloru – mocnej czerni bieżnika oraz żywego koloru karoserii. Usługę tę wykonujemy w Gdańsku.

Perfekcyjność

Doświadczenie

Jakość

„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.”

Co Państwo zyskują, korzystając z naszych usług?

KPR Center z usługami auto detailingu jest miejscem, z którego na pewno wyjadą Państwo usatysfakcjonowani, podobnie jak dziesiątki osób, które już nam zaufały. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazd prezentował się idealnie zarówno podczas różnych uroczystości, jak i codziennej jazdy. W ramach szeroko pojętego car detailingu, przeprowadzamy renowację, a także korektę lakieru oraz polerujemy samochód, by wyglądał zupełnie jak z salonu. Dzięki powłoce ceramicznej pojazd przez dłuższy czas pozostanie błyszczący, a jego mycie stanie się znacznie prostsze. Dbamy także o Wasze bezpieczeństwo m.in. w kwestii oklejania szyb folią ochronną – zapewnia ona bowiem prywatność, ale również poprawia komfort jazdy, szczególnie w słoneczne dni. Ponadto samochód opuszczający nasze studio kosmetyki zawsze jest dokładnie czyszczony w myjni samochodowej.

Zachęcamy do zorganizowania SPA dla swojego auta w naszym salonie w Gdańsku.

Gdzie jesteśmy?

Gdańsk / ul. Maszynowa 5

660 589 689

660 540 343
studio@kprcenter.pl

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobota09:00 - 15:00
NiedzielaClosed

Top