KPR Center ul. Maszynowa 5 / Gdańsk

  • ODŚWIEŻENIE LAKIERU
  • RENOWACJA LAKIERU
  • POWŁOKI CERAMICZNE – ZABEZPIECZENIE LAKIERU
  • WOSK
  • CZYSZCZENIE WNĘTRZA
  • ZABEZPIECZENIE CERAMICZNE ORAZ PIELĘGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ
  • HYDROFOBIZACJA SZYB
  • ZABEZPIECZENIE CERAMICZNE FELG ALUMINOWYCH

Kosmetyka samochodowa – korekta i polerowanie lakieru, myjnia, oklejanie

Jako studio kosmetyki samochodowej wykonujemy auto detailing, a także oklejanie aut. Główną specjalizacją naszej firmy jest korekta lakieru oraz car wrapping. Fachowo nakładamy również powłoki ceramiczne (między innymi na szyby, karoserię i felgi), a także przezroczyste folie ochronne o wielu warstwach.

Nasze studio służy również jako myjnia samochodowa, w której stosowane są jedynie bezpieczne środki czyszczące najwyższej jakości. Pracujemy wyłącznie na produktach cenionych oraz znanych na rynku firm, takich jak: ADBL, Gyeon lub Koch, dzięki czemu zarówno czyszczenie, jak i renowacja lakieru przynoszą długo utrzymujący się efekt w postaci zadbanej karoserii. Aby zabezpieczyć odnowiony przód, oferujemy folie ochronne aplikowane na zderzak, maskę, lampy, lusterka, błotniki, a także słupki. Dodatkowo polecamy nakładanie powłoki na wnęki klamek oraz krawędzie drzwi. Wykonywana przez nas kosmetyka samochodowa dotyczy również korekty lakieru, która poprzedzona jest dokładną dekontaminacją w celu usunięcia wszelkich zabrudzeń.

Korekta, renowacja, polerowanie lakieru – sprawnie i profesjonalnie

Auto kosmetyka to nie tylko polerowanie lakieru czy oklejenie samochodu, ale również renowacja karoserii – posiadamy duże doświadczenie poparte wieloma szkoleniami oraz licznymi godzinami przepracowanymi przy Państwa autach. Z odpowiednią starannością i dokładnością dbamy, aby każdy klient był w pełni zadowolony, a także usatysfakcjonowany efektem – bez względu na to, czy chodzi o oklejanie pojazdów (np. szyb), polerowanie auta, zakładanie folii ochronnych, czy też inną usługę.

Wykonywana przez nas auto kosmetyka pojazdów, w skład której wchodzi m.in. ceramiczna ochrona lakieru, odbywa się na naprawdę wysokim poziomie. Dysponujemy poczekalnią dla klientów, w której można wygodnie się rozsiąść i przyjemnie spędzić czas, czekając na wypolerowanie lakieru, oklejenie samochodu lub wykonanie innej usługi. W przypadku, gdy wybierają Państwo powłoki ceramiczne bądź zmieniają kolor auta, oferujemy darmową dobę na wypożyczenie samochodu udostępnianego przez nasze studio.

Oferując auto detailing, proponujemy również nałożenie dressingów, czyli specjalistycznych środków wzmacniających, a także zwiększających estetykę opon. Przeciwdziałanie degradacji na skutek działania promieni UV i ozonu spowalnia wysychanie kauczuku, dzięki czemu zapobiega jego pękaniu. Auto kosmetyka to również profesjonalne odrestaurowanie opon, które podobnie jak renowacja lakieru, ma na celu przywrócenie koloru – mocnej czerni bieżnika. Usługę tę wykonujemy w Gdańsku.

Perfekcyjność

Doświadczenie

Jakość

„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.”

Co Państwo zyskują, korzystając z naszych usług?

KPR Center z usługami auto detailingu jest miejscem, z którego na pewno wyjadą Państwo usatysfakcjonowani, podobnie jak dziesiątki osób, które już nam zaufały. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazd prezentował się idealnie zarówno podczas różnych uroczystości, jak i codziennej jazdy. W ramach szeroko pojętego car detailingu, przeprowadzamy renowację, a także korektę lakieru oraz polerujemy samochód, by wyglądał zupełnie jak z salonu. Dzięki powłoce ceramicznej pojazd przez dłuższy czas pozostanie błyszczący, a jego mycie stanie się znacznie prostsze. Dbamy także o Wasze bezpieczeństwo m.in. w kwestii oklejania szyb folią ochronną zapewniającej prywatność, ale również poprawiającej komfort jazdy, szczególnie w słoneczne dni. Ponadto samochód opuszczający nasze studio kosmetyki zawsze jest dokładnie czyszczony w myjni samochodowej.

Zachęcamy do zorganizowania SPA dla swojego auta w naszym salonie w Gdańsku.

Gdzie jesteśmy?

Gdańsk / ul. Maszynowa 5

660 589 689

660 540 343
studio@kprcenter.pl

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobota09:00 - 15:00
NiedzielaClosed

Top