KPR Car’s

ul. Maszynowa 5 / Gdańsk

  • Bez kaucji
  • Podstawienie samochodu w dowolne miejsce
  • Bez limitu kilometrów w wybranych opcjach

Wynajem samochodów

WYNAJEM SAMOCHODÓW BEZ KAUCJI

Jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów sportowych w Gdańsku nie pobieramy kaucji przy wynajmach krótkoterminowych.

DBAMY O KLIENTA

Bukiet kwiatów dla ukochanej na specjalną okazję, ulubione schłodzone wino na tylnym siedzeniu, a może samochód postawiony pod dom solenizanta, owinięty wstążką?

Nasza wypożyczalnia samochodów powstała z myślą o naszych klientach, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać ich indywidualnym potrzebom.

Jeśli masz jakieś szczególne wymagania, nie wahaj się nam o nich powiedzieć!

VOUCHER PREZENTOWY

Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika motoryzacji? Idealnym wyborem jest zakup vouchera, który będzie obejmował indywidualnie dopasowaną usługę, tak aby obdarowany na zawsze zapamiętał to przeżycie!

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Interesuje Cię wynajem samochodów sportowych na dłuższy okres? Znalazłeś na to najlepsze miejsce – w KPR Center wypożyczenie pojazdu jest proste, szybkie oraz przebiega w profesjonalny sposób! Zapewniamy, że proponujemy naszym klientom korzystne warunki wynajmu auta w niezwykle atrakcyjnej cenie.

WSTAW SAMOCHÓD DO WYPOŻYCZALNI

To unikalna propozycja dla osób, które chciałyby zarabiać na sportowych samochodach. Takie połączenie to jedna z najprzyjemniejszych kombinacji!

Twórz wypożyczalnie razem z nami!

Oferta pojazdów

Promocja specjalna! 💵

Przy rezerwacji dowolnego samochodu na okres 5 dni zapłacisz u nas tylko za 3 dni ceny regularnej. Skorzystaj z oferty już teraz!

Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć potrzebny Ci samochód, zarezerwować go i ruszać w trasę

Gdańsk / ul. Maszynowa 5

660 589 689
660 400 900
car@kprent.pl

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaCzynne
NiedzielaZamknięte