Gdy Twoja praca rodzi się z pasji, to ciągle odkrywasz nowe możliwości, rozwijasz się, chcesz być precyzyjny, a wręcz niedościgniony… Czerpiesz energię z tego, co robisz i ciągle dążysz do doskonałości. W moim życiu wybrałem taką właśnie drogę, aby pracować, walczyć i wygrywać. Zarówno na torze żużlowym, jak i w codziennej pracy. Tak właśnie zrodziły się moje sportowe sukcesy i zamiłowanie do motoryzacji. Zapraszam do KPR Moto Center – wyjątkowego studia kosmetyki samochodowej, w którym dokonamy perfekcyjnej przemiany Twojego auta.

 

Krystian Pieszczek, założyciel KPR Moto Center

 

 

 

o_nas_-_Krystian_Pieszczek,_założyciel_KPR_Moto_Center

Zabezpieczenie, korekta, polerowanie lakieru - dokładność i profesjonalizm

Korekta,_renowacja,_polerowanie_lakieru_–_sprawnie_i_profesjonalnie

KPR Moto Center, to nowoczesne studio kosmetyki samochodowej i profesjonalnego oklejania aut, które powstało jako zwieńczenie motoryzacyjnych pasji Krystiana Pieszczka, jednego z czołowych polskich żużlowców, wielokrotnego zwycięzcy drużynowych i indywidualnych mistrzostw oraz turniejów żużlowych w Polsce i za granicą. Do współpracy dobrał on zespół fachowców, którzy kochają motoryzację, pasjonują się detailingiem oraz posiadają wieloletnie doświadczenia. To dzięki temu, w zaledwie kilka lat, firma zyskała popularność i zaufanie wielu klientów z całej Polski. Przez ten czas KPR Moto Center zrealizowało łącznie kilkaset projektów w samochodach różnych marek, począwszy od tych najbardziej ekskluzywnych, poprzez sportowe, a skończywszy na samochodach powszechnego, standardowego użytkowania.

W_przypadku_gdy_wybierają_Państwo_powłoki_ceramiczn

Największym zainteresowaniem wśród klientów firmy cieszą się usługi związane z korektą, renowacją i polerowaniem lakieru, a także car wrappingiem, czyli oklejaniem specjalną folią nadającą często zupełnie nowy wygląd. KPR Moto Center słynie także z profesjonalnego nakładania powłok ceramicznych oraz folii ochronnych zabezpieczających samochód przed różnego rodzaju czynnikami mogącymi wywierać negatywny wpływ na wygląd i żywotność auta. Firma proponuje także profesjonalne mycie samochodu z wykorzystaniem środków gwarantujących długi czas utrzymania czystości auta.

Sprawdź naszą OFERTĘ
Perfekcyjność
Doświadczenie
Jakość
shutterstock_391241680_copy

Jak pracujemy?

KPR Moto Center to miejsce, w którym pasjonaci „czterech kółek” mogą zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie auto detailingu. Zanim przystąpimy do pracy, z najwyższą starannością przeanalizujemy jakie rozwiązania będą optymalne dla Klienta i jego samochodu. Precyzyjnie określimy zakres prac, zaproponujemy odpowiednie materiały i środki, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Wszystko po to, aby Klienci firmy mieli pełną wiedzę na temat proponowanych rozwiązań, a w efekcie mogli dłużej cieszyć się pięknem swojego samochodu.

Dla kogo?

Samochody są jedną z najbardziej istotnych inwestycji w życiu człowieka oraz jednym z obiektów marzeń wielu kierowców. Któż by nie chciał przecież jeździć zadbanym, doskonale prezentującym się samochodem? Dlatego KPR Moto Center to doskonały wybór dla każdego, kto jest pasjonatem swojego samochodu, czerpie radość z jazdy pięknym, zadbanym autem, bierze udział w pokazach bądź przygotowuje swój pojazd do sprzedaży. Usługi detailingu są także kierowane do firm posiadających swoje floty, a także osób pragnących po prostu przywrócić swojemu pojazdowi taki wygląd, jak w pierwszych dniach po wyjeździe z salonu.

Certyfikaty

Współpracujemy z najlepszymi producentami
Up