Polityka Prywatności

Na tej stronie znajdziesz nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach, plikach cookies przez KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK.

 

Szanujemy Twoje prawo do prywatności.

 

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK?

Użytkownicy korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika w formularzu, poprzez stronę www. Formularz wymaga podanie informacji umożliwiającej skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail). Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami.

 


W jaki sposób chronione są informacje?

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

 

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?

Dane użytkowników strony www.kprcars.pl nie są udostępniane innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest: KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody.

 

Czy mam prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia moich danych?

Udostępniamy każdemu użytkownikowi możliwość modyfikacji i usunięcie posiadanych przez KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK danych osobowych.

Dane kontaktowe administratora:

  • e-mail: studio@kprcenter.pl
  • formularz kontaktowy
  • adres korespondencyjny: KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK, ul. Maszynowa 5, 80‑298 Gdańsk.

 

Czy mam prawo wyboru?

KPR - KRYSTIAN PIESZCZEK daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać ze strony www.kprcars.pl i udostępniać informacje o sobie. Nasz serwis jest dostępny bez konieczności podawania danych osobowych, jedynie niektóre usługi jak formularze kontaktowe tego wymagają.