PPF i Car Wrapping

Na początku odpowiedzmy na często zadawane pytanie – co to są folie PPF? – z języka angielskiego, PPF to Paint Protection Films, co oznacza folie do ochrony lakieru. Są to najczęściej folie poliuretanowe, tworzące wysoce skuteczną barierę na samochodzie chroniąc go przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. kamienie, zadrapania, pył drogowy itd. Powierzchnia pokryta folią jest więc odizolowana od otoczenia. Ponadto folia PPF ma zdolność do samoregeneracji w wyższych temperaturach. Niektóre niewielkie zadrapania mogą się zregenerować nawet pod wpływem promieni słonecznych nagrzewających karoserię.

 

Nakładanie folii PPF to jedna z flagowych usług KPR Moto Center. Nasza oferta obejmuje profesjonalne oklejanie różnych elementów zewnętrznych, począwszy od reflektorów, maski, drzwi, progów, a skończywszy na kompleksowym oklejeniu całego samochodu. 

 

W naszej ofercie znajduje się także niezwykle popularny wśród pasjonatów aut – CAR WRAPPING. Jest to zaawansowana usługa nakładania folii ochronnej, która może całkowicie odmienić wygląd auta. Nakładamy folie różnych kolorów, dzięki czemu samochód może zmieniać swój wygląd adekwatnie do gustu i oczekiwań naszych klientów, a następnie możemy przywrócić go do wyglądu pierwotnego.

Zobacz cennik
Zdjęcie 5.09.2022, 22 56 15 (5)