Myjnia detailingowa

Odkryj nieskazitelne piękno Twojego samochodu dzięki usługom naszej profesjonalnej myjni detailingowej.

 

W odróżnieniu od powszechnie dostępnych automatycznych myjni samochodowych oferujemy naszym Klientom profesjonalne mycie detailingowe samochodu gwarantujące jak najlepsze efekty. Przede wszystkim myjemy samochód ręcznie, a nie maszynowo, czyli nie ma u nas efektu ścierania powłoki lakieru. Myjemy auto techniką „na dwa wiadra”, która jest najbardziej bezpieczna i skuteczna. Od razu tłumaczymy, że chodzi o to, aby w jednym wiadrze mieć wodę z kosmetykami do mycia, a w drugim mieć czystą wodę do płukania rękawicy lub gąbki. Dzięki temu nie przenosi się zabrudzeń i różnych drobinek ponownie na lakier.

 

Zdjęcie 5.09.2022, 22 56 15 (9)

Precyzja i dokładność na najwyższym poziomie

Nasza myjnia detailingowa specjalizuje się w precyzyjnym myciu i pielęgnacji samochodów. Nasz wykwalifikowany zespół detailerów doskonale zna tajniki każdego kąta, szczeliny i detalu Twojego auta. Wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki i profesjonalne narzędzia, aby zapewnić niezrównaną dokładność i precyzję w czyszczeniu każdej powierzchni.

 

Niezawodne usługi dla każdego samochodu

Nie ważne, czy masz luksusowe auto, sportowe coupe, SUV czy codziennego sedana, nasza myjnia detailingowa dostosuje się do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę usług, obejmujących kompleksowe mycie zewnętrzne, czyszczenie wnętrza, polerowanie lakieru, usuwanie zarysowań, aplikację powłok ochronnych i wiele więcej. Każda usługa jest starannie dopasowana do indywidualnych wymagań Twojego samochodu.

 

Ochrona i zachowanie wartości Twojego pojazdu

Nasze usługi mycia detailingowego nie tylko zapewniają nieskazitelny wygląd, ale również chronią Twój samochód. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty i powłoki ochronne, które utrzymują lakier w doskonałej kondycji, zapobiegając zarysowaniom, korozji i wpływowi czynników atmosferycznych. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, Twój pojazd będzie zachowywał swoją wartość na dłużej.

 

Profesjonalna obsługa i satysfakcja klienta

Nasza myjnia detailingowa kładzie duży nacisk na obsługę klienta. Zapewniamy przyjazne i profesjonalne podejście, zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i zaspokoić Twoje potrzeby. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z naszą myjnią detailingową było wyjątkowe.

 

Zaufaj nam i oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na wizytę w naszej myjni detailingowej i przywrócić blask swojemu pojazdowi.

 

Mycie pojazdu z aplikacją wosku syntetycznego

  • szczegółowe mycie karoserii oraz kół
  • usuwanie osadów i nalotów z karoserii – dekontaminacja
  • bezpieczne osuszanie pojazdu
  • odkurzanie wnętrza
  • aplikacja cleanera pod wosk, aplikacja syntetycznego wosku

 

AUTA MAŁE: 400-500 zł netto

AUTA DUŻE: 600-700 zł netto 

 

Za dopłatą do w/w usługi możemy zaproponować zabezpieczenie polimerowe a sam pakiet rozbudować wedle życzenia.

 

Mycie pojazdu z aplikacją wosku naturalnego

  • szczegółowe mycie karoserii oraz kół
  • usuwanie osadów i nalotów z karoserii – dekontaminacja
  • bezpieczne osuszanie pojazdu
  • odkurzanie wnętrza
  • aplikacja cleanera pod wosk, aplikacja syntetycznego wosku

 

AUTA MAŁE: 400-500 zł netto

AUTA DUŻE: 600-700 zł netto 

kpr-cars-prez-05-23_0021kpr-cars-prez-05-23_0023kpr-cars-prez-05-23_0019kpr-cars-prez-05-23_0026